Trečiadienis, gruodžio 1, 2021
Pradžia > Asmeninė patirtis > Ar kompiuteriui būtina antivirusinė?

Ar kompiuteriui būtina antivirusinė?

antivirusine

Gyvenimas be kompiuterio šiais laikais yra paprasčiausiai neįmanomas. Mes juk bendraujame, pramogaujame, dirbame, mokomės ir taip toliau. Tiesa, jeigu norite, kad kompiuteris tvarkingai veiktų – būtina ir tinkama jo apsauga. Antivirusinė – viena iš programų be kurios nerekomenduojame naudotis kompiuteriu. Kol dar nebuvo interneto – pasigauti virusus buvo kur kas sunkiau, šiuo metu net ir naršant po pačius iš pirmo žvilgsnio saugiausius puslapius galima įsidiegti failą, kuris sugadins kompiuteryje esančius duomenis.

Antivirusinė kompiuteriui yra būtina, kadangi be jos įranga gali kur kas greičiau sugesti.

Mokamos ir nemokamos antivirusinės programos

Mokama įranga visada yra kur kas geresnė nei ta, kuri visiškai nieko nekainuoja. Lyginant mokamas ir nemokamas įrangas – rekomenduojame iškart paskirti kiek pinigų sumą skirtą antivirusinei ir nesukti sau galvos dėl jos veikimo.

  • Mokamos įrangos automatiškai atsinaujina, tad viena investicija Jums tikrai atsipirks.
  • Įranga sėkmingai tarnauja ilgus metus,
  • Įsigijus įrangą galite ją paskolinti ir savo draugams, kad pasinaudotų.
  • Tokia įranga kur kas saugesnė ir garantuoja, kad Jūsų duomenis bus apsaugoti net kelis kartus.
  • Programos nėra labai brangios, o nauda – akivaizdi.

Kaip įsirašyti antivirusinę?

Jeigu įsigijote programą ir nežinote kaip ją įsirašyti – paprasčiausias būdas yra tiesiai kreiptis į atsakingus asmenis – programuotojus, kurie gali padėti susitvarkyti su programos įsirašymu. Visgi, jeigu nenorite papildomai išlaidauti – tokiu atveju pasinaudokite mokomaisiais filmukais, kuriuos galite rasti youtube ir panašiuose puslapiuose. Dažniausiai ten pateikiama info žingsnis po žingsnio, tad susitvarkyti su ja nebus labai sunku.

Kaip atrasti geriausią antivirusinę?

Kadangi šiuo metu antivirusinių pasirinkimas yra labai platus – daugeliui žmonių natūraliai kyla klausimas – kuri geriausia? Pasirinkimo kriterijų gali būti labai daug ir svarbiausia yra nežinant kuri tinka labiausiai – visada galite pasitarti su profesionalu, kuri įvertinęs Jūsų poreikius pasiūlys geriausią.

Jeigu norite būti tikras, kad naudojamam kompiuteriui nieko neatsitiks – rekomenduojame skirti jo priežiūrai kuo daugiau laiko. Net ir paprasčiausių programų įsirašymas gali padėti apsaugoti įrangą.